پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: LvhItnp8      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۳:۱۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۶
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

تجهیز و بروز رسانی سالن کنفرانس شهید مهدوی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: سالن کنفرانس شهید مهدوی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از محل در آمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان تجهیز و بروز رسانی شد.

حسین میرزایی در آیین افتتاح این سالن با اشاره به رشد در آمدهای اختصاصی کسب شده در آموزش و پرورش استان در سال های اخیر و سال جاری افزود: بحث  درآمد های اختصاصی یکی ازمولفه های مهم و ارزشمند ی است که پرداختن به آن می تواند بخشی از نیازمندی ها و مسائل و مشکلات را درآموزش و پرورش مرتفع کند .

وی اظهارداشت : استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، توجه خاص به اسناد مالی و شناسایی ظرفیت های جدید سهم قابل توجه ای در جهت  افزایش بهره وری در آموزش و پرورش دارد.

میرزایی گفت: توجه داشتن به مدیریت صحیح منابع مالی و انسانی، نقش تاثیرگذاری بر موفقیت دانش آموزان در مدارس  و کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی دارد.

بر پایه این گزارش: سالن بروز رسانی شده شهید مهدوی آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه