پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: 0tvRPCSS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۷:۵۲:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۲
مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهربابک خبر داد:

راه یابی دو آموزشگاه از شهرستان شهربابک به مرحله کشوری طرح تعالی مدارس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهربابک در جلسه شورای آموزش و پرورش از راه یابی آموزشگاه های معصومیه و شهیدخدادادیان به مرحله کشوری طرح تعالی مدارس خبر داد.

محمد بخشوده طی گزارشی از روند برنامه های در حال اجرای پروژه مهر گفت: تمام تلاش ما این است که مدارس بدون کوچکترین مشکلی اول مهر پذیرای دانش آموزان و معلمان باشند و در این رابطه تمامی مدارس مورد بازدید قرار گرفته است و مشکلات این مدارس شناسایی شده و در حال برطرف کردن آنها هستیم و دراین رابطه جابجایی و ادغام مدارس کار بسیار سنگین و سختی است که در حال انجام می باشد و هدف ما از این عمل رضایت اولیا و سود دانش آموزان است، ضمن این که در بعضی از مدارس به دلیل کمبود دانش آموز و کاهش تراکم این کلاس ها مورد تایید استان قرار نمی گرفت و این به عنوان یک ضعف آموزش و پرورش شهرستان محسوب می شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهربابک به جلسه معاونان پرورشی سراسر استان به میزبانی شهرستان شهربابک اشاره کرد و افزود: جلسه معاونان پرورشی در روزهای دوشنبه و سه شنبه به مدت دو روز به میزبانی شهرستان شهربابک برگزار خواهد شد.

وی همچنین به موفقیت های آموزش و پرورش شهرستان در زمینه های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: در طرح تعالی از هر شهرستان یک مدرسه انتخاب شده و به مرحله کشوری راه یافته است ولی به همت مدیران، معلمان و کارکنان حوزه ستادی از شهرستان شهربابک دبستان معصومیه و دبیرستان برادران شهید خدادادیان انتخاب و به مرحله کشوری راه یافته اند و در صورت موفقیت در مرحله کشوری به مدارس متعالی تبدیل می شوند که از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه