پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: 9wCKZF9Z      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۷:۴۶:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۸
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب:

پروژه ملی مهر در مدیریت هوشمندانه مدارس متجلی می شود

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب در جلسه شورای معاونان گفت: پروژه ملی مهر در مدیریت هوشمندانه مدارس متجلی می شود.

عیسی رضایی در این جلسه بهسازی و ساماندهی نیروی انسانی را از مهم ترین اهداف پروژه ملی مهر برشمرد و با بیان این که برنامه ریزی، مهم ترین رکن در مدیریت منابع موجود و ساماندهی نیروی انسانی است، افزود: کیفیت‌بخشی آموزشی و ساماندهی نیروی انسانی در پروژه ملی مهر برای ارتقای عدالت آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی در ادامه تحول در آموزش و پرورش در راستای سند تحول بنیادین را داشتن نیروی انسانی توانمند، متخصص و متعهد دانست و اظهار داشت: تحول در مدارس یک ضرورت و توانمند سازی مدیران، اولین گام در راستای ایجاد این تحول است.

رضایی در بخش دیگر سخنان خود هدایت تحصیلی را یکی از مهم ترین ماموریت های آموزش و پرورش برشمرد و بیان داشت: موضوع هدایت تحصیلی باید از مهمترین برنامه های آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب باشد و در اولویت اجرا و اقدام قرار گیرد تا منجر به توسعه متوازن رشته ها شود.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب در ادامه به اجرای فرآیند ثبت نام دانش آموزان در مدارس تاکید و تصریح کرد: ثبت‌نام دانش آموزان باید مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس و دستور العمل باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه