پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: PDg23l48      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۷:۲۹:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۳
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رابر:

حرکت در راستای خصوصی سازی و جلب مشارکت مردم، راهکاری برای پیشرفت همه جانبه است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رابر در جلسه تعیین فضای مدرسه هیئت اُمنایی گفت: حرکت در راستای خصوصی سازی و جلب مشارکت مردم، راهکاری برای پیشرفت همه جانبه است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان رابر، حسین سلیمانی در جلسه شورای معاونان، فراهم کردن امکانات و فضای مناسب برای تاسیس مدرسه هیئت امنایی را تحولی جدید در راستای پیشرفت آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: با ورود به مدارس هیئت امنایی و غیر انتفاعی ایجاد رقابت سالم در شهرستان امکان پذیر می شود .

وی تصریح کرد: راه اندازی مدارس هیئت امنایی و غیر انتفاعی در شهرستان از اهداف کاربردی دستگاه تعلیم و تربیت برای افزایش سطح آگاهی های علمی و آموزشی دانش آموزان و بروز کردن اطلاعات آنان و راه حل مناسبی برای رسیدن به نفطه هدف عنوان کرد .

در ادامه معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رابر نیز تاکید کرد: شکل گیری مدارس هیئت امنایی با کمک های مردمی صورت می گیرد و ما تلاش می کنیم میزان رشد و توسعه یافتگی چنین مدارسی را ارتقا بخشیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه