پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: ZNxoz646      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۵۰:۱۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۱
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

کسب رتبه دوم کشوری مسابقات کُرال فرهنگیان توسط گروه همسرایان فرهنگی استان کرمان

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: گروه همسرایان فرهنگی استان موفق به کسب رتبه دوم ششمین دوره مسابقات کشوری کرال فرهنگیان در بخش ترکیبی- تلفیقی شد.

محمد محسن بیگی با اعلام این خبر افزود: ششمین دوره مسابقات کشوری کرال فرهنگیان در دو مرحله غیر حضوری و حضوری برگزار شد که پس از بررسی آثار در مرحله غیر حضوری  اثر گروه همسرایان فرهنگی استان کرمان از بین 57 اثر ارسالی به همراه گروه هایی از استان های فارس، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، یزد، خراسان شمالی و چهارمحال و بختیاری و ادارات کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران و عشایری جواز شرکت در مرحله  حضوری را کسب کرد.

وی بیان کرد: گروه همسرایان فرهنگی استان کرمان به رهبری فنی « مسعود نکوئی» بعد از گروه استان گلستان  موفق به کسب رتبه دوم ششمین دوره مسابقات کشوری کرال فرهنگیان در بخش ترکیبی- تلفیقی شد.

شایان ذکر است گروه همسرایان فرهنگی استان کرمان در این دوره از مسابقات به اجرای سرود های « مکتب خانه» و « مهر وطن» به آهنگسازی « مسعود نکوئی» پرداخت.

گفتنی است: ششمین دوره مسابقات کشوری کرال فرهنگیان از 19 تا 21 تیر ماه جاری به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه