پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: DstCJLPH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۰۸:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۷
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان:

ارتباط موثر بین مربیان پرورشی و دانش آموزان کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه بازدید از روند اجرای بهسازی اردوگاه دانش آموزی روستای سکنج منطقه ماهان گفت: ارتباط موثر بین مربیان پرورشی و دانش آموزان کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد.

فاطمه مرادی به کسب رتبه های متعدد در مسابقات فرهنگی و هنری در سطح کشور اشاره کرد و گفت: امسال شاهد درخشش فرهنگیان و دانش آموزان در این مسابقات بودیم به گونه ای که در کنار راه یابی گروه کر فرهنگیان به مرحله کشوری؛ در مسابقات فردی مانند هنرهای تجسمی بیش از سی نفر از دانش آموزان هنرمند کرمانی به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان؛ آمار شرکت کنندگان در مسابقات قرانی در مرحله مدارس را چهارصد و پانزده هزار نفر ذکر کرد و افزود: از این تعداد نزدیک به چهار هزار نفر به مرحله استانی راه یافته و از بین آن ها هشتاد نفر نیز در مرحله کشوری حضور خواهند داشت.

وی ابراز داشت: بیست و چهار نفر از فرهنگیان استان نیز در مرحله کشوری این مسابقات قرآن، معارف اسلامی حضور خواهند یافت.

مرادی در خصوص تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری گفت: بیش از سه هزار و هفتصد نفر از دانش آموزان شرکت کننده به مرحله استانی راه یافتند که از همه آنها با برگزاری جشنواره تجلیل شده است.

وی سپس از برگزاری دوره های آموزشی در راستای توانمند سازی شغلی معاونان و مربیان پرورشی سخن گفت و در خصوص تدریس درس تفکر و سبک زندگی اسلامی تاکید کرد که برای تدریس این درس از مربیان پرورشی یا مشاوران مدارس استفاده شده و از دبیران دیگر رشته ها در این خصوص استفاده نشود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان نقش مربیان پرورشی را در مدارس بسیار مهم دانست گفت: مدیران مدارس باید شرایط را به گونه ای فراهم کنند که ارتباط بیشتری بین مربیان پرورشی و دانش آموزان برقرار شده تا در کنار حل شدن مسائل عاطفی دانش آموزان از بروز آسیب های اجتماعی نیز جلوگیری شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه