پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: AtUiTzMn      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۸:۵۹:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۷
رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان کرمان:

پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی نیازمند عزم جدی همه دستگاه ها است

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان کرمان در همایش پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی ویژه فرهنگیان و کارمندان ادارات شهرستان راور، پیشگیری از آسیب ها را نیازمند عزم جدی، همکاری و هماهنگی تمام دستگاه ها دانست.

ماشاالله کاربخش در این همایش ضمن تشکر از زحمات مدیریت آموزش و پرورش و همه اداراتی که زمینه برگزاری همایش را فراهم کرده اند، گفت: پیشگیری و مراقبت رمز موفقیت در برابر آسیب های اجتماعی است، چرا که در جامعه کنونی ما عواقب اعتیاد و مواد مخدر بسیار نگران کننده است.

وی یادآور شد که در جامعه ما الگوی مصرف مواد مخدر در حال تغییر است و مواد صنعتی جدیدی در حال شیوع بین جوانان و نوجوانان است.

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان وجود نگرش های غلط مصرف مواد مخدر را در جامعه به ویژه در استان کرمان بسیار نادرست دانست و تاکید کرد که با فرهنگ سازی و آگاهی تمامی اقشار این نگرش ها باید اصلاح گردند.

در پایان همایش نیز نوذر نخعی از استادان برجسته دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مورد انواع مواد، آمار و اطلاعات مربوط به مصرف مواد در جامعه، روش های پیشگیری و آگاه سازی خانواده ها و تربیت صحیح فرزندان مطالبی را به اطلاع حاضران در همایش رساند.

لازم به ذکر است که همایش پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در دو زمان مختلف برگزار شد که در همایش اول فرهنگیان و کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان راور و در همایش دوم والدین و اعضای انجمن اولیا و مربیان حضور داشتند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه