پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان كرمان
کدمطلب: 3J6gQOBv      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۴:۱۵:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۸
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان:

شهر کرمان با کمبود فضای آموزشی مواجه است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان در چهارمین جلسه ستاد پروژه مهر از کمبود فضای آموزشی در شهر کرمان خبر داد.

علی زنگی آبادی گفت: با توجه به کمبود فضای آموزشی مناسب و تمایل اولیا نسبت به ثبت نام فرزندانشان در برخی از مدارس و وجود شهرک های حاشیه ای و مهاجرت به مرکز استان، ناچار هستیم تا تعدادی از مدارس در شهر کرمان را به صورت دو شیفت ساماندهی کنیم.

وی از ابلاغ دستورالعمل اجرایی پروژه مهر به شهرستان ها و مناطق استان خبر داد و افزود: شورای پروژه مهر در تمام شهرستان ها و مناطق تشکیل شده و فعالیت خود را برای بازگشایی مطلوب مدارس آغاز کرده است.

زنگی آبادی با اشاره به گستردگی استان کرمان، تنوع اقلیم ها و فرهنگ های متفاوت و آمار بالای دانش آموزان بر ضرورت برنامه ریزی جامع در زمینه بازگشایی مدارس و ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان تاکید کرد و گفت: با توجه به رویکرد وزارت آموزش و پرورش مبنی بر تمرکز زدایی و تفویض اختیار به استان ها، در تلاش هستیم تا با اولویت بندی نیازها، مدیریت منابع و تفویض اختیار به شهرستان ها و مناطق استان و مدارس، بستر استفاده از توانمندی و خلاقیت های مدیران در زمینه استفاده از توانمندی و خلاقیت های مدیران در زمینه فعالیت های آموزشی و پرورشی و پژوهشی را بیش از پیش فراهم کنیم.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بر شناسایی و استفاده از تمام ظرفیت های مادی و معنوی آموزش و پرورش برای کیفیت بخشی به فعالیت های آموزش و پرورش تاکید کرد.

بر پایه این گزارش، چهارمین جلسه ستاد پروژه مهر سال تحصیلی 97-96 با حضور اعضا در سالن اجتماعات شهدای معلم اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه