خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پیوندها
1392/4/23 يكشنبه مدیر آموزش و پرورش شهرستان فهرج خبر داد : برگزاری آزمون ورودی هنرستان بهیاری شهرستان های شرق استان کرمان مدیر آموزش و پرورش شهرستان فهرج از برگزاری آزمون ورودی هنرستان بهیاری شهرستان های فهرج ، بم ، ریگان و نرماشیر به میزبانی شهر بم و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بم خبر داد.
علی بیت الهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فهرج از برگزاری آزمون ورودی هنرستان بهیاری شهرستان های فهرج ، بم ، ریگان و نرماشیر به میزبانی شهر بم و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بم خبر داد.
بیت الهی افزود : هنرستان بهیاری شهرستان فهرج هنرجویان پسر و هنرستان بهیاری شهرستان نرماشیر هنرجویان دختر را از ۴ شهرستان شرق استان با سهمیه مساوی پذیرش می کنند.
وی در ادامه تصریح کرد : ورود دانش آموزان به هنرستان های فنی و حرفه ای و کارودانش بر اساس سیاست های تحولی آموزش و پرورش روند رو به رشدی به خود گرفته و خانواده ها نیز به خوبی استقبال می کنند.
علی بیت الهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فهرج خاطر نشان ساخت : دانش آموزان در صورت فارغ التحصیلی جذب وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می شوند و تعهد خدمت معادل دو برابر مدت آموزش از آنها اخذ خواهد شد. 
وی اظهار داشت :به دانش آموزان دوره روزانه در صورت موفقیت در آزمون های دروس عمومی ، الزامی و تخصصی از سوی وزارت آموزش و پرورش دیپلم کار و دانش در رشته بهیاری داده خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.