خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پیوندها
معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در بازدید از مدارس کوهبنان: صحنه کربلا ،الگو پذیری وولایت مداری برای جوانان است معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در بازدید از مدارس کوهبنان در جمع دانش آموزان گفت:صحنه کربلا ،الگوی مناسب ولایت مداری برای جوانان است.
حجه الاسلام والمسلمین مختارآبادی معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان در سفر به شهرستان کوهبنان با حضور در یکی از مدارس شبانه روزی دخترانه کوهبنان پس از بررسی فعالیت های پرورشی در جمع دانش آموزان گفت: صحنه کربلا ،الگوی مناسب ولایت مداری برای جوانان است.
وی در ادامه  در مورد فرصت های خوب فراگیری علم و دانش و تزکیه و خودسازی در محیط های شبانه روزی مطالبی را بیان کرد 
معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل با اشاره به حضور جوانان و نوجوانان در عرصه کربلا از دانش آموزان خواست در تمامی مراحل زندگی به الگوهای صحرای کربلا تاسی کنند و آموزه های دینی ، نماز ، عفاف و حجاب و درس خواندن را در اولویت کار خود قرار دهند.
وی سپس با حضور در جمع ائمه جماعت مدارس ، مدیران و معاونین و مربیان پرورشی پیرامون ماندگاری قیام امام حسین (ع) به ایراد سخن پرداخت. 
حجه الاسلام والمسلمین مختار آبادی  همچنین توجه خاص به بحث نمازو پیروی از دستورات قرآن و پیاده کردن احکام اسلامی و دستورات دینی را جز وظایف هرکس دانست وگفت : این موارد در مربیان پرورشی نمود و تجلی بیشتری پیدا می کند و از وظیفه فراتر بلکه به باید می رسد و مربی در این زمینه ها باید الگوی به تمام معنایی باشد که دانش آموزان دنباله روش باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.