خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پیوندها
1392/9/5 سه شنبه با حضور فرماندار، مدیر آموزش وپرورش و جمعی از مسئولین شهرستان بم صورت گرفت: سالن ورزشی منطقه گردشگری دهبکری افتتاح شد با حضور فرماندار، مدیر آموزش وپرورش و جمعی از مسئولین شهرستان بم سالن ورزشی منطقه گردشگری دهبکری افتتاح گردید.
حسین زین الصالحین فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش درحاشیه افتتاحیه، ضمن تبریک هفته بسیج با ابراز خوشحالی از راه اندازی سالن ورزشی در منطقه گردشگری دهبکری گفت: امیدوارم این سالن ورزشی با استقبال خوب دانش آموزان وجوانان و ورزش دوستان این منطقه روبرو  شود.
وی ادامه داد تمام توان خود را برای حمایت و همکاری با آموزش وپرورش در امر ورزش جوانان و دانش آموزان به کار خواهیم بست.
زین الصالحین با بیان این مطلب که تفکر بسیجی حاصل با ارزش انقلاب و ثمره تفکر معمار کبیر آن حضرت امام خمینی (ره) است افزود: بسیجیان دلاورمردانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس با شهامت از کیان این مرز و بوم دفاع کردند.
فرماندار بم بسیج را سازمانی منجر به حرکت‌های عظیم در دنیا عنوان نمود واظهار داشت: بیداری اسلامی در کشورهای مختلف حاصل صدور تفکر عظیم بسیجیان در دنیا است.
لازم به ذکر است این سالن ورزشی با زیربنای 500متر مربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال که مبلغ دویست میلیون ریال آن ازمحل اعتبارات تعمیر و بازسازی اداره کل نوسازی استان کرمان تامین گردیده و مابقی آن ازمحل اعتبارات دهیاری منطقه  گردشگری دهبکری تعمیر و بازسازی شدهاست.

 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.