خانه
تماس با ما
نقشه سایت
پیوندها
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان: دانشگاه فرهنگیان مدال افتخار آموزش و پرورش است مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: دانشگاه فرهنگیان بعنوان مدال افتخار آموزش و پرورش محصول سند تحول بنیادین در این نهاد است.
ˈابراهیم شیخ بهائيˈ، روز شنبه در آیین افتتاح پردیس خواجه نصیر الدین طوسی دانشگاه فرهنگیان در سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، افزود: دانشگاه فرهنگیان چند ویژگی مهم را در خود دارد.
وی اظهار کرد: مجوز تاسیس دانشگاه فرهنگیان از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده که این امر یکی از ویژگی های مهم دانشگاه فرهنگیان است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: یکی دیگر از ویژگی های دانشگاه فرهنگیان این است که هیات امنای این دانشگاه متشکل از رییس جمهوری، وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش است.
وی تاکید کرد: دانشگاه فرهنگیان درصدد این مهم است که برترین چهره ها را در آموزش و پرورش استخدام کند.
شیخ بهائی، ادامه داد: این دانشگاه تنها مرکز تامین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش به شمار می آید.
وی افزود: با احداث دانشگاه فرهنگیان توجه ویژه ای در بخش بومی گزینی نیروها انجام شده تا کمبود نیروی انسانی مناطق مختلف برطرف شود.
شایان ذکر است، دانشگاه فرهنگیان در استان کرمان با دو پردیس دختران و پسران بیش از دو هزار و 350 دانشجو را در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش کرده است.
همچنین قرائت میثاق نامه دانشجویی، کلیپ ولایت و برنامه های فرهنگی مختلف دیگر از جمله برنامه های آیین افتتاح دانشگاه فرهنگیان پردیس پسران بود
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.